Dzień Babci i Dziadka u Misiów

23 stycznia 2018 roku w świetlicy w Potulicach Misie spotkały się ze swoimi Skarbami, bo któż jest większym Skarbem dla Rodziny jak nie Babcie i Dziadkowie.

Zaproszeni goście podziwiali swoje wnuczęta prezentujące się podczas krótkiego programu artystycznego. Przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom laurki i prezenciki. Dzieci zaprosiły gości na herbatkę przygotowaną przez rodziców. Później przyszedł czas na wspólny śpiew i zabawy przy muzyce. Dziadkowie bawili się, rozmawiali, cieszyli się, że wnuczęta kwitną następnie ustawili się z naszymi Misiami do wspólnej fotografii. To był piękny dzień. Babciom i Dziadkom dziękujemy za to, że zaszczycili nas swoją obecnością, uśmiechem. Dziękujemy również rodzicom, którzy zadbali o poczęstunek i miejsce w którym odbyła się uroczystość.

Autor: SB