Kalendarium

Niedziela, 2017-09-24

Imieniny: Dory, Gerarda

Laureaci

Artykuły

XIII Powiatowy Konkurs Matematyczny

2017-03-20
Powiększ zdjęcie

XIII Powiatowy Konkurs Matematyczny 18 marca 2017r.

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Wiktor Wieczorek

I

Mieścisko

Grażyna Jurga

I

2.

Paulina Kawczyńska

I

Skoki

Beata Cibail

II

3.

Krzysztof Twardowski

I

Miejskie Wągrowiec

Małgorzata Nowicka

II

4.

Tomasz Mycielski

I

Gminne Wągrowiec

Katarzyna Dolata

II

5.

Joanna Purczyńska

I

Mieścisko

Danuta Kryskowiak

II

6.

Michał Kubale

I

Gminne Wągrowiec

Katarzyna Dolata

II

7.

Paulina Kubicka

I

Skoki

Katarzyna Dolata

III

8.

Dawid Borakiewicz

I

Gołańcz

Danuta Zaranek

III

9.

Mateusz Romel

I

Gołańcz

Katarzyna Dolata

III

10.

Nikodem Jaruzal

I

Wapno

Iwona Napierała

III

11.

Karolina Kuberacka

I

Damasławek

Maria Kuberacka

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Katarzyna Konwińska

II

Gołańcz

Maria Hurnik

I

2.

Piotr Czpracki

II

Gminne Wągrowiec

Lidia Siemianowska

II

3.

Wiktor Kufel

II

Gołańcz

Katarzyna Dolata

III

4.

Aleksandra Szymańska

II

Skoki

Beata Cibail

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Radosław Winiecki

III

Gołańcz

Maria Hurnik

I

2.

Karolina Hoffa

III

Gminne Wągrowiec

Katarzyna Budzeń

I

3.

Julianna Jakubiak

III

Miejskie Wągrowiec

Izabela Lisiak

II

4.

Łukasz Jankowski

III

Gołańcz

Danuta Zaranek

III

5.

Paweł Przybyłek

III

Miejskie Wągrowiec

Izabela Lisiak

III

6.

Wanessa Pietrus

III

Wapno

Monika Stachowiak

III

Czytaj więcej o: XIII Powiatowy Konkurs Matematyczny

Laureaci konkursów matematycznych

2014-03-19

Laureaci Powiatowych Konkursów Matematycznych

 

 

I Gminny Konkurs Matematyczny 03.03.2003r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Grochowski Andrzej

I

Żelice

Comblik Janina

I

2.

Nawrocki Adam

I

Żelice

Comblik Janina

II

3.

Cieślik Dawid

I

Rąbczyn

Priebe Alicja

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Augustyniak Patrycja

II

Wągrowiec

Siemianowska Lidia

I

2.

Łukasz Jedliński

II

Wągrowiec

Górna C.

II

3.

Tomkowiak Lidia

II

Żelice

Sieroń Danuta

III

 

 

II Gminny Konkurs Matematyczny 09.03.2004r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Chudzik Sebastian

I

Rąbczyn

Tomaszewski Grzegorz

I

2.

Kozędra Tomasz

I

Rąbczyn

Tomaszewski Grzegorz

II

3.

Olech Andrzej

I

Wągrowiec

Siemianowska Lidia

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Grochowski Andrzej

II

Żelice

Comblik Janina

I

2.

Nawrocki Adam

II

Żelice

Comblik Janina

I

3.

Napiecek Jędrzej

II

Wągrowiec

Budzeń Katarzyna

II

4.

Wawrzyniak Katarzyna

II

Wągrowiec

Rogalska Lucyna

III

 

I Powiatowy Konkurs Matematyczny 14.03.2005r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Macek Agnieszka

I

Gimnazjum Miejskie

Żelazowska Anna

I

2.

Pyda Jadwiga

I

Gimnazjum Miejskie

Żelazowska Anna

II

3.

Dopierała Joanna

I

Gimnazjum Miejskie

Włodarczyk Magdalena

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Krugiołka Katarzyna

II

Żelice

Sieroń Danuta

I

2.

Wiśniewski Dawid

II

Gimnazjum Miejskie

Jakubiak Mirosława

II

3.

Kozędra Tomasz

II

Rąbczyn

Miętkiewska Alicja

III

 

II Powiatowy Konkurs Matematyczny 07.03.2006r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Wegner Agata

I

Mieścisko

Kupidura Wiesława

I

2.

Korycińska Maria

I

Mieścisko

Wegner Aleksandra

I

3.

Nawrocka Monika

I

Żelice

Comblik Janina

II

4.

Chudzik Joanna

I

Wągrowiec Miejskie

Jakubiak Mirosława

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Dopierała Joanna

II

Wągrowiec Miejskie

Włodarczyk Magdalena

I

2.

Krawiecka Magdalena

II

Żelice

Kitkowska – Sieroń Danuta

II

3.

Pidde Aleksandra

II

Wągrowiec Miejskie

Lisiak Izabela

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Krugiołka Katarzyna

III

Żelice

Kitkowska – Sieroń Danuta

I

2.

Czajkowska Marta

III

Gołańcz

Hurnik Maria

I

3.

Galuba Irmina

III

Gołańcz

Hurnik Maria

I

4.

Winek Jolanta

III

Żelice

Comblik Janina

II

5.

Kujawa Michał

III

Wągrowiec Miejskie

Malak Krzysztof

II

6.

Zielińska Karolina

III

Wapno

Mysiak Krystyna

II

7.

Gerudek Paulina

III

Wągrowiec Gminne

Rogalska Lucyna

III

8.

Woźnicka Lidia

III

Wągrowiec Miejskie

Lisiak Izabela

III

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny 17.03.2007 r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Konieczny Maciej

I

Wągrowiec Miejskie

Malak Krzysztof

I

2.

Brzezińska Kinga

I

Wągrowiec Gminne

Siemianowska Lidia

I

3.

Brzykcy Jagoda

I

Rąbczyn

Tomaszewski Grzegorz

I

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Zydor Zbigniew

II

Wągrowiec Miejskie

Włodarczyk Magdalena

I

2.

Kłopocka Liliana

II

Wągrowiec Miejskie

Kaczanowska Anna

II

3.

Wegner Agata

II

Rąbczyn

Kupidura Wiesława

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Grabowska Marta

III

Wapno

Popiel Ryszard

I

2.

Pidde Aleksandra

III

Wągrowiec Miejskie

Lisiak Izabela

II

3.

Włodarczyk Kamil

III

Rąbczyn

Priebe Alicja

II

4.

Krawiecka Magdalena

III

Żelice

Kitkowska-Sieroń Danuta

III

 

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny 29 marca 2008 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Szudrowicz Marzena

I

Damasławek

Anna Pietras

I

2.

Olszewska Agnieszka

I

Wapno

I. Zmudzińska

II

3.

Piątkowska Kinga

I

Żelice

D. Kitkowska - Sieroń

II

4.

Mścisz Paulina

I

Żelice

D. Kitkowska - Sieroń

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Skibiński Patryk

II

Wapno

Krystyna Mysiak

I

2.

Miszczak Tomasz

II

Damasławek

Maria Kuberacka

II

3.

Wiśniewski Kamil

II

Damasławek

Inga. Eliasz - Sierszulska

III

4.

Nowak Patryk

II

Wągrowiec miejskie

Anna Żelazowska

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Szudrowicz Dorota

III

Damasławek

I. Eliasz - Sierszulska

I

2.

Wegner Agata

III

Mieścisko

Danuta Kryskowiak

II

3.

Kłopocka Liliana

III

Wągrowiec miejskie

Anna Kaczanowska

II

4.

Jurga Kornelia

III

Mieścisko

Aleksandra Wegner

II

5.

Błażejczak Kamil

III

Wągrowiec gminne

Lidia Siemianowska

III

6.

Sytek Natalia

III

Damasławek

Maria Kuberacka

III

V Powiatowy Konkurs Matematyczny 14 marca 2009 roku

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Katarzyna Nowak

I

Damasławek

Eliasz Maria

I

2.

Marlena Ernst

I

Żelice

Janina Comblik

I

3.

Hubert Kuźma

I

Wągrowiec Miejskie

Kaczanowska Anna

II

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Ewa Przybył

II

Wągrowiec gminne

Siemianowska Lidia

I

2.

Paweł Skoczyński

II

Damasławek

Kuberacka Maria

II

3.

Marzena Szudrowicz

II

Damasławek

Pietras Anna

II

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Dariusz Michalski

III

Wapno

Mysiak Krystyna

I

2.

Zbysław Janiak

III

Żelice

Sieroń Danuta

II

3.

Patryk Skibiński

III

Wapno

Mysiak Krystyna

II

 

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny 20 marca 2010 roku

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Piotrowski Leonard

I

Wągrowiec miejskie

Włodarczyk Magdalena

I

2.

Tomasz Woźniak

I

Wągrowiec gminne

Dolata Katarzyna

II

3.

Mikołaj Mączyński

I

Wągrowiec gminne

Siemianowska Lidia

II

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Joanna Kruczek

II

Skoki

Cibajl Beata

I

2.

Aleksandra Mendlik

II

Rąbczyn

Rogalska Lucyna

II

3.

Daria Piechowiak

II

Wągrowiec gminne

Dolata Katarzyna

III

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Dobrogojska Klaudia

III

Wągrowiec miejskie

Małgorzata Nowicka

I

2.

Paweł Skoczyński

III

Damasławek

Kuberacka Maria

II

3.

Marzena Szudrowicz

III

Damasławek

Kuberacka Maria

II

4.

Dawid Solecki

III

Wapno

Zmudzińska Iwona

II

 

VII Powiatowy Konkurs Matematyczny 19 marca 2011r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Danuta Korbal

I

Wągrowiec miejskie

Izabela Lisiak

I

2.

Bartosz Łosiewicz

I

Wągrowiec miejskie

Izabela Lisiak

I

3.

Marta Osińska

I

Wągrowiec gminne

Katarzyna Dolata

II

4.

Maria Kukla

I

Żelice

Danuta Sieroń

II

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Tomasz Woźniak

II

Wągrowiec gminne

Katarzyna Dolata

I

2.

Piotr Kaszuba

II

Wągrowiec gminne

Lidia Siemianowska

I

3.

Marcin Andryszak

II

Rąbczyn

Lucyna Rogalska

II

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Hubert Kuźma

III

Wągrowiec miejskie

Anna Żelazowska

I

2.

Joanna Olszewska

III

Wapno

Iwona Zmudzińska

I

3.

Aleksandra Mendlik

III

Rąbczyn

Lucyna Rogalska

II

 

VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny 24 marca 2012r.

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Agata Redosz

I

Gminne Wągrowiec

Katarzyna Dolata

I

2.

Julia Tadej

I

Damasławek

Inga Eliasz-Sierszulska

II

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Grzegorz Kaszuba

II

Gminne Wągrowiec

Lidia Siemianowska

I

2.

Bartosz Łosiewicza

II

Miejskie Wągrowiec

Izabela Lisiak

I

3.

Janusz Szymkowiak

II

Miejskie Wągrowiec

Izabela Lisiak

I

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Piotr Kaszuba

III

Gminne Wągrowiec

Lidia Siemianowska

I

2.

Paweł Rożek

III

Rąbczyn

Lucyna Rogalska

I

3.

Marcin Andryszak

III

Rąbczyn

Lucyna Rogalska

II

4.

Adrian Patycki

I

Gminne Wągrowiec

Katarzyna Budzeń

II

 

IX Powiatowy Konkurs Matematyczny 16 marca 2013r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Weronika Sydow

I

Skoki

Beata Cibail

I

2.

Mateusz Ollek

I

Damasławek

Maria Kuberacka

II

3.

Paweł Graszek

I

Gminne Wągrowiec

Lidia Siemianowska

II

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Joanna Romel

II

Gołańcz

Maria Hurnik

I

2.

Aleksandra Nowak

II

Mieścisko

Danuta Kryskowiak

I

3.

Julia Tadej

II

Damasławek

Inga Eliasz-Sierszulska

I

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Gimnazjum

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Miejsce

1.

Janusz Szymkowiak

III

Miejskie Wągrowiec

Izabela Lisiak

I

2.

Maria Kukla

III

Żelice

Danuta Kitkowska-Sieron

I

3.

Bartosz Łosiewicz

III

Miejskie Wągrowiec

Izabela Lisiak

I

Czytaj więcej o: Laureaci konkursów matematycznych