Kalendarium

Środa, 2018-07-18

Imieniny: Kamila, Karoliny
Loga
Jesteś tutaj: Start / Przedszkole 2017/2018

Przedszkole 2017/2018

Artykuły

Policjanci w przedszkolu

2018-06-20
Powiększ zdjęcie

Dnia 19 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z policjantami, podczas, którego został podsumowany konkurs plastyczny pod hasłem "Jesteśmy bezpieczni na drodze, bezpiecznie spędzamy wakacje". 

Czytaj więcej o: Policjanci w przedszkolu

Przedszkolna wycieczka do DELI PARKU

2018-06-12
Powiększ zdjęcie

Dnia 12 czerwca wszystkie dzieci z przedszkola w Potulicach wybrały się na wycieczkę. Celem naszej wyprawy był Deli Park - rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy zlokalizowany przy drodze krajowej nr 5 w Trzebawiu, na granicy Rosnówka, w gminie Stęszew, na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Czytaj więcej o: Przedszkolna wycieczka do DELI PARKU

Dmuchane zamki w Potulicach

2018-06-04
Powiększ zdjęcie

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców ufundowała przedszkolakom z Potulic dwie godziny wspaniałej zabawy na dmuchanych zamkach.

Czytaj więcej o: Dmuchane zamki w Potulicach

Festyn Rodzinny w Potulicach

2018-05-30
Powiększ zdjęcie

Maj i czerwiec to miesiące, które przypominają o Tych, którzy tworzą coś wyjątkowego.

MAMA+ TATA+ DZIECI = RODZINA

W tym roku Przedszkole w Potulicach połączyło 3 ważne daty - 26 maja, 1 czerwca i 23 czerwca - w jedną. Dnia 30 maja rodzice naszych przedszkolaków zaszczycili nas swoją obecnością by, oderwawszy się od codziennych obowiązków, po prostu być razem ze swoimi smykami. Festynowi Rodzinnemu sprzyjała aura. Słoneczny dzień pozwolił na to by spotkanie odbyło się na przedszkolnym ogródku.

Czytaj więcej o: Festyn Rodzinny w Potulicach

Zostań przedszkolakiem!

2018-04-26

26 kwietnia 2018 roku w przedszkolu w Potulicach odbył się dzień otwarty - „Zostań przedszkolakiem”. W uroczystości brały udział dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, jak i również przyszli przedszkolacy wraz z rodzicami i opiekunami. Dzieci tego dnia miały okazję zapoznać się z przedszkolem, zabawkami oraz starszymi kolegami i Paniami.

Czytaj więcej o: Zostań przedszkolakiem!

Budujemy zamek dla siebie, kolegów i koleżanek

2018-05-09
Powiększ zdjęcie

Korzystając z okazji, że w przedszkolu pojawiły się wielkie klocki postanowiliśmy pobawić się nimi tak, jak potrafimy najlepiej – szaleć do utraty tchu… Uśmiech

Czytaj więcej o: Budujemy zamek dla siebie, kolegów i koleżanek

Dzień czekolady

2018-05-08
Powiększ zdjęcie

W Przedszkolu świętujemy wiele ważnych dat, jednak tę, która ostatnio pojawiła się na karcie przedszkolnego kalendarza, doceniamy szczególnie!

Czytaj więcej o: Dzień czekolady