Kalendarium

Poniedziałek, 2017-12-18

Imieniny: Bogusława, Gracjana
Jesteś tutaj: Start / Przedszkole 2017/2018

Przedszkole 2017/2018

Artykuły

Koncert Jesienny

2017-11-22
Powiększ zdjęcie

Naszym Milusińskim piątkowemu spotkaniu z przedszkolem towarzyszyły rytmy Koncertu Jesiennego.

Czytaj więcej o: Koncert Jesienny

Święto Niepodległości w Potulicach

2017-11-10
Powiększ zdjęcie

W przeddzień Święta Niepodległości w naszym przedszkolu już od rana wszystkie grupy przygotowywały się do wspólnych obchodów.

Czytaj więcej o: Święto Niepodległości w Potulicach

Wizyta w schronisku

2017-11-08
Powiększ zdjęcie

Dnia 7 listopada całe przedszkole wraz z paniami udało się do schroniska dla psów w Sułaszewie (okolice Margonina). 

Czytaj więcej o: Wizyta w schronisku

Odwiedziny Świnka i kurczaczków

2017-11-02
Powiększ zdjęcie

Dziś w przedszkolu mieliśmy gościa - świnkę morską.

Czytaj więcej o: Odwiedziny Świnka i kurczaczków

Jesienny spacer

2017-10-31
Powiększ zdjęcie

Polska Złota jesień gościła u nas krótko, ale drużyna dzielnych Myszek zdążyła się nią nacieszyć. Spacerowaliśmy w okolicy przedszkola odkrywając na nowo znane nam miejsca. Każdy kamień czy znaleziony patyczek, stawał się dla nas inspiracją do jesiennych zabaw. Kochani Rodzice! Nieświadomie uwieczniłyśmy na fotografiach jak Myszki troszczą się o siebie nawzajem. Miki dzięki Tobie Agatka mogła przez cały spacer czuć ciepło. Uszko na pewno nie zmarzło ????

Czytaj więcej o: Jesienny spacer

Dzień Edukacji Narodowej

2017-10-31
Powiększ zdjęcie

W piątek 13 października obchodziliśmy święto wszystkich osób związanych z nauką, dlatego w tym dniu swoje święto obchodzili zarówno pracownicy przedszkola, nauczyciele jak i same dzieci!!! Ponieważ dla Nas wszystkich był to wyjątkowy dzień, przedszkolne Myszki obchodziły go w wyjątkowy sposób. Rozmawialiśmy o zawodzie nauczyciela i o tym, że każdy uczy się przez całe życie. Wynagrodzeniem za codzienny trud jaki wkładamy w Nasz wspólny rozwój były prezenty zarówno dla Dzieci jak i Pań. Dziękujemy Rodzicom, bo to dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy.

Czytaj więcej o: Dzień Edukacji Narodowej

Tydzień warzywny

2017-10-30
Powiększ zdjęcie

Tydzień warzywny u przedszkolnych maluchów był bardzo pracowity. Oglądanie i porównywanie warzyw sprawiło nam dużo przyjemności. Większą frajdę, mieliśmy jednak, gdy mogliśmy z przyniesionych z domu warzyw przyrządzić pyszną sałatkę. Gdy wytrwale dobrnęliśmy do końca, zasiedliśmy do wspólnego stołu, by skosztować naszego wyrobu. Kolejny dzień przyniósł nam niespodziankę w postaci kapuścianych wzorków. Takiej pracy w przedszkolu jeszcze nie robiliśmy. Kochani rodzice, jeśli chcecie zobaczyć nasze dzieło, szukajcie jego fotografii w galerii zdjęć :). W czwartek towarzyszyło nam hasło: "RETY GDZIE SĄ MOJE SKARPETY?" Tym sposobem zmajstrowaliśmy marchewki z naszych stópek. Tego dnia łaskotkom nie było końca...

Czytaj więcej o: Tydzień warzywny