IRENIADA 2018

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku odbył się w Wapnie IV Powiatowy Festiwal Piosenki Polskiej im. Ireny Jarockiej IRENIADA 2018.

Jest to wydarzenie po raz czwarty promowane na terenie Gminy Wapno, ze względu na pochodzenie artystki z miejscowości Srebrna Góra z Gminy Wapno. Inicjatorem wydarzenia w 2015r. był Pan Jacek Haja - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Wapnie.

Uczennica naszej szkoły Weronika Pałuka z IIIB Gimnazjum reprezentowała nas w kategorii klas 7- IIIG.

Weronika jak zawsze przepięknie zaśpiewała piosenkę Edyty Geppert ,,Mamo, córko’’ i wywalczyła I miejsce  wywołując zachwyt publiczności i oczywiście Jury.

Gratulujemy i żałujemy, że to już ostatni konkurs Weroniki w barwach naszej szkoły.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów muzycznych .

Autor: Joanna Kowalczewska