Olimpus o Janie Pawle II

Przyszły juz wyniki z ogólnopolskiego konkursu wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II - go , który  odbył sie w marcu tego roku. I mamy laureatów:  5 miejsce w Polsce zajęła nasza Julka Ciesielska z klasy 5a  zdobywając 232 punkty na 240 możliwych  w kategorii szkół podstawowych , 8 miejsce w Polsce zdobyła Marika Erenc z klasy 6 b uzyskując 226 punkty na 240 , 12 miejsce w Polsce zajęła Kasia Jankiewicz z kl 5b uzyskując 218 punktów na 240 możliwych kolejne miejsca to 13 miejsca zdobyły : Anna Ciesiółka z kl 6b ,Kinga Kozłowska z kl . 6 b oraz Wiktoria Maras z kl . 4a uzyskując 216 punktów . Wymienione uczennice otrzymają dyplomy laureatów i nagrody książkowe. Gratulujemy sukcesu , uczennice przygotowywała p Arleta Drybulska  Natomiast na poziomie II w gimnazjum najlepsza z naszej szkoły była Eryka Urbanska z III a gimnazjum , która uzyskała 13 miejsce w Polsce zdobywając 216  punktów na 240 możliwych  uczennice przygotowała sie pod okiem p Justyny Wyszynskiej .

Autor: Arleta Drybulska