Klasa 3a i 3b na Zielonej szkole

04.04 - 06.04. 2018r.

Uczniowie klas 3a i 3b naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach Zielonej szkoły zorganizowanej przez Regionalne Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogożnie.

Program Zielonej szkoły był bardzo napięty, wypełniony różnymi , atrakcyjnymi zajęciami i zabawami. Dzieci oprócz codziennych zajęć uczestniczyły w licznych konkursach, turniejach sportowych, przygotowywaniu podwieczorków –pieczenie ciasteczek. Nie zabrakło takich atrakcji, jak : Koło Fortuny, Chińczyk, Kocham Cię Polsko!.

Każdy uczeń miał szanse pokazania siebie jak z najlepszej strony, ponieważ zadania stawiane przed nim były dostosowane do jego możliwości . W trakcie zadań dzieci poznawały słabe i mocne strony swoich działań.

Pracownicy prowadzący Zieloną szkołę wykazali się dużym doświadczeniem zawodowym umiejętnościami w pracy z dzieckiem oraz kreatywnością.

Klasa 3a i 3b

Autor: Barbara Pisuk