Tydzień warzywny

Tydzień warzywny u przedszkolnych maluchów był bardzo pracowity. Oglądanie i porównywanie warzyw sprawiło nam dużo przyjemności. Większą frajdę, mieliśmy jednak, gdy mogliśmy z przyniesionych z domu warzyw przyrządzić pyszną sałatkę. Gdy wytrwale dobrnęliśmy do końca, zasiedliśmy do wspólnego stołu, by skosztować naszego wyrobu. Kolejny dzień przyniósł nam niespodziankę w postaci kapuścianych wzorków. Takiej pracy w przedszkolu jeszcze nie robiliśmy. Kochani rodzice, jeśli chcecie zobaczyć nasze dzieło, szukajcie jego fotografii w galerii zdjęć :). W czwartek towarzyszyło nam hasło: "RETY GDZIE SĄ MOJE SKARPETY?" Tym sposobem zmajstrowaliśmy marchewki z naszych stópek. Tego dnia łaskotkom nie było końca...

Autor: JZ