Pierwsza wycieczka Misiaków do Wągrowca

Dnia 20 kwietnia 2017 roku Misiaki, po raz pierwszy bez rodziców, wyruszyły na wycieczkę. Celem wyprawy była Wesoła Minka w Wągrowcu. Wszystkie dzieci były dzielne.

Zadowolone zasiadły na miejscach w autokarze. Podczas podróży obserwowały otoczenie, rozmawiały, Hania Piechowiak zaśpiewała piosenkę "Koła autobusu robią koła" i po chwili śpiewał już cały autobus. W Wągrowcu dzieci parami pomaszerowały do Wesołej Minki. Na sali czekała wszystkich godzina wspaniałej zabawy. Maluchy bawiły się zgodnie, po czym panie z Wesołej Minki poczęstowały grupę świeżym popcornem. Przygotowanie do wyjścia, wędrówka do autokaru, przejazd do przedszkola zakończyly pierwszą wyprawę. Rodzice, możecie być dumni ze swoich pociech. Dzieci spisały się na medal, a po powrocie dzielne Misiaki pytały "czy jutro też pojedziemy autobusem?". Wkrótce czeka nas wyprawa do Rogowa na spotkanie z dinozaurami. Pani Agato dziękujemy za pomoc w opiece nad naszymi Skarbami!

Autor: Sylwia Broniewska