Pożegnanie z wychowawcą w klasie 3b

Po latach wspólnej zabawy i pracy nadszedł ten dzień, kiedy klasa 3b pożegnała się z wychowawcą.

3 czerwca po południu odbyła się ostatnia klasowa impreza zorganizowana przez rodziców w wigwamie rekreacyjnym w Żelicach. Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali krótki montaż słowno – muzyczny. Przygotowali go specjalnie dla rodziców jako podziękowanie za lata troski, opieki i pomocy. W zamian zostali zaproszeni na pożegnalną ucztę. Potem była długa zabawa. Kolejnego dnia miało miejsce ostatnie wspólne spotkanie oficjalne - uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/16. Uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody oraz pamiątki ukończenia klasy 3, ufundowane przez rodziców. Nadszedł czas, by powiedzieć sobie „Do widzenia… Przyjaciele…”
Drodzy uczniowie klasy 4 ? życzę Wam, by to co Was czeka w przyszłości był piękne, dobre, radosne. Odpoczywajcie bezpiecznie podczas wakacji. W kolejnym roku szkolnym życzę Wam kolejnych sukcesów oraz tego byście byli klasą na szóstkę. Uśmiechajcie się do siebie codziennie, dbajcie o siebie nawzajem, pomagajcie sobie. Wiecie już, że razem można przenosić góry ?. Powodzenia

wychowawca klasy 3b

Autor: Sylwia Broniewska