Wycieczka klas trzecich gimnazjum w góry

Trzy majowe dni pozostaną w naszej pamięci na długo. Już o czwartej rano ruszyliśmy w trasę, aby zdobyć kilka szczytów. Pogoda wyjątkowo nam sprzyjała ponieważ że przez trzy lata solidnej pracy zasłużyliśmy na słońce.

Pierwszego dnia weszliśmy na Zamek Chojnik i w twarzowych zielonych kaskach na głowie dotarliśmy do Wodospadu Kamieńczyka. Drugiego dnia stanęliśmy na szczycie Śnieżki na którą wchodziliśmy po śniegu. Dużo emocji dostarczyła nam jazda po torze saneczkowym gdzie osiągaliśmy zawrotną szybkość 40km/h. Wieczorem przy ognisku doskonale się bawiliśmy.

Ostatniego dnia w Jeleniej Góry podziwialiśmy rynek i przyległe ulice. Późnym wieczorem wróciliśmy bezpiecznie do domu, oczywiście z przerwą na McDonald's.

Autor: Rita Borkowska