SPOTKANIA Z RÓWIEŚNIKAMI Z NIEMIEC

Nasi uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum  mają okazję poszerzać swoja znajomość oraz szkolić umiejętności komunikacji w  języku niemieckim podczas spotkań z chłopcami z Niemiec.

Nasi goście odwiedzili nas po raz pierwszy w ubiegłym roku, a ostatnio mogliśmy wspólnie bawić się podczas I Dnia Wiosny, kiedy przygotowywaliśmy i raczyliśmy się nowymi smakami zdrowych przekąsek w określonych kolorach, a potem bawiliśmy się na sportowo.

Wcześniej, podczas spotkań na lekcjach języka niemieckiego, wszyscy wesoło spędzali czas podczas gier,  zabaw, rozmów, wymianie doświadczeń oraz wspólnym prezentowaniu ćwiczeń.

Dzięki spotkaniom nawiązała się poczta polsko-niemiecka, a także indywidualne spotkania…

Autor: Aneta Hodała-Bartkowiak