Konkurs Informatyczny dla uczniów klas piątych „Jeden z dziesięciu”

20 maja 2015 r. uczniowie klas IV i V kibicowali uczestnikom II edycji konkursu informatycznego ”Jeden z dziesięciu”. Klasę V a reprezentowali: Tobiasz Borkowski, Jakub Dębowski, Jakub Felsman, Wiktoria Konwińska, Jakub Patelski. Reprezentanci klasy 5 b wystąpili w składzie: Kinga Ciesiółka, Dawid Kułacz, Nina Marczak, Miłosz Ślesiński, Zuzia Ślęzak.

Zmagania konkursowe składały się z trzech rund. W każdym etapie uczniowie mieli trzy szanse, których strata sygnalizowana była przebijaniem balonów, a prawne odpowiedzi były nagradzane cukierkami. Zawodnicy wykazali się dobrą znajomością pojęć informatycznych. Do rundy finałowej zakwalifikowali się trzej zawodnicy: Miłosz Ślesiński, .Jakub Dębowski i Zuzia Ślęzak.

Po pełnych emocji zmaganiach wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce Zuzanna Ślęzak

II miejsce Jakub Dębowski

III miejsce Miłosz Ślesiński

Nagrody w postaci pendriwów oraz cukierki ufundowała Rada Rodziców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Autor: DKS