Turniej Piłki Nożnej Halowej

Dnia 21 listopada 2014 roku w Zespole Szkół w Żelicach odbył się kolejny, tym razem VII  Turniej Piłki Nożnej Halowej, w którym udział wzięły klasy trzecie i czwarte.

Organizatorem turnieju była klasa 6a, realizująca projekt „ Dzieci – dzieciom” pod bacznym okiem pani Ewy Kania. Szóstoklasiści przygotowali między innymi: medale projektu Agnieszki Ernst i Kingi Grabowskiej, dyplomy wykonane przez Jakuba Jaśkowskiego. Wszyscy zawodnicy braki witaminizowane po zaciętych bojach na boisku dopełnili owocowymi szaszłykami przygotowanymi przez Judytę Hartwig, Martę Bździuch oraz Amelię Jeskę. Dodatkowo dla zwycięzców przygotowano ,,zdrowy kubek'', składający się oczywiście z owoców.  Martyna Galuba w roli pielęgniarki pomagała niektórym poszkodowanym. Arbitrami poszczególnych pojedynków meczowych byli Eryk Kawalec i Radek Zdanowski. Z kolei Dawid Kus swoje artystyczne zdolności zademonstrował  turniejowym, pięknym plakatem. Miejsca medalowe turnieju przedstawiają się następująco:

W kategorii dziewczyn:

I miejsce -    Do Potęgi Małpy,
II miejsce  -   Rude Kotki,

III miejsce -- Białe Łabędzie.

W kategorii chłopców:

I miejsce   -  Wilki,
II miejsce   - Dzikie Węże,
III miejsce  -   Czarne Orły.

Najlepszymi bramkarzami turnieju zostali:  Mikołaj Maćkowiak i Zuzanna Frasońska.
Tytuł  króla strzelców otrzymali: Kacper Wachowiak i Klaudia Chudzińska

Autor: Eryka Urbańska i Amelia Jeska