Tydzień Książek Zakazanych i Balladyna

Dnia 3 października 2014r. o godzinie 8:00 pojechaliśmy do MDK w Wągrowcu na spektakl pt."Balladyna". Trzecie klasy gimnazjum były bardzo zadowolone, ponieważ ta książka miałabyć ich lekturą. Byliśmy bardzo ciekawi jak zostanie ona przedstawiona.

Gdy spektakl się zaczął, odrazu wiedzieliśmy, że nie przypadnie nam do gustu. Nie był dla nas zrozumiały i w pewnym momencie wszyscy sie zagubiliśmy.Byliśmy bardzo niezadowoleni.

Po przedstawieniu poszliśmy do Biblioteki Publicznej, ponieważ trwał w niej akurat Tydzień Zakazanych Książek, w tym roku poświęcony Harry'emu Potterowi". Pani dyrektor oprowadziła nas po Hogwarcie. Gdy obejrzeliśmy wystawę, przyszedł czas na uwiecznienie pobytu w Wągrowcu na fotografii. Mimo nieudanego spektaklu wszyscy wróciliśmy zadowoleni do szkoły.

Autor: Natalia Jędrkowiak