„KONIEC LATA NA SPORTOWO”

Uczestnicząc w akcji „Sprzątanie świata”, uczniowie Oddziału w Rudniczu zbierali śmieci w okolicach swojej szkoły. Następnie, po zjedzeniu śniadanka, rozpoczęła się impreza „Koniec Lata na Sportowo”.

Uczniowie startowali w biegu pod hasłem „Mój rekord życiowy jest moim rekordem świata”. Bieg odbył się w kategoriach dziewczynki – chłopcy zgodnie ze swoim rocznikiem. Każdy dzielnie walczył o swój rekord życiowy, który został zapisany na medalu. Po powrocie z trasy medale i dyplomy zostały wręczone, a każdy uczestnik biegu losował drobny upominek- niespodziankę. Na zakończenie imprezy, która odbyła się 19 września, uczniowie posili się kiełbaską z grilla oraz słodkimi placuszkami upieczonymi przez mamy. Pogoda dopisała, śmieci zostały zebrane, wyniki zadowoliły większość dzieci, jedzonko smakowało, więc pożegnanie lata można uznać za udane.

Autor: BSzW, LK, GP