Trofea Sienna obronione – III miejsce

Coroczne Siennieńskie Biegi Przełajowe spędzają nam sen z powiek– tegoroczne ze względu na krótszy od ubiegłorocznego o dziewięć dni termin przygotowań, odbyły się 12 września.

Dla uczniów jest to termin zdecydowanie za krótki na dobre przygotowanie się, biorąc pod uwagę dopiero co powrót do szkoły i fakt, że niewielu z nich jest entuzjastami tej dyscypliny sportowej – a szkoda!!!., bo przecież tak niewiele, a może za dużo potrzeba, by biegać. Tak czy inaczej wystawiliśmy sporą ekipę biegaczy – SP Żelice + Rudnicze 64-oro uczestników. I ta liczba przełożyła się na wynik w klasyfikacji drużynowej -  III miejsce (punktowało 20 zawodników). Brawo!!!Obroniliśmy miejsce z ubiegłorocznego biegu.

A triumfowały po najwyższe noty najmłodsze dziewczynki z klasy 1 i 3 Milenka Kliszewska i Sandra Mróz. Sandra wywalczyła złoto, a Milena srebro w tym samym biegu na 500 m. Gratulujemy serdecznie. Pozostali wybiegali różne miejsca, już niemedalowe, ale punktowane.

Kochane dzieci za chwilę nasze szkolne biegi – tegoroczne pod hasłem „Mój rekord życiowy jest moim rekordem świata”, dlatego od początku roku i dziś apeluję: ubierz trampki, koszulkę i biegaj dla zdrowia, urody i mody.

Autor: Ewa Kania