Bal uczniów klasy 6a i 6b 13.06.2014

W szczęśliwy, wbrew przesadom, piątkowy wieczór, 13-go czerwca, uczniowie klas szóstych bawili się na balu kończącym ich 6-letnią naukę w szkole podstawowej.

Wszyscy obecni na zabawie, miło spędzali czas od godz. 17.00 do 22.00 pod czujnym okiem rodziców i wychowawczyń w sali nr 11. Pyszne posiłki: świeżo upieczone placki, mnóstwo owoców, wszelkich napojów, chipsów, paluszków, a przede wszystkim pizza, przypadły uczniom do gustu.

Większość zadziwiała swoimi kreacjami, zwłaszcza dziewczęta pięknie prezentowały się w nowych, eleganckich sukienkach. Obydwie klasy nareszcie bawiły się razem: w parach, pojedynczo czy w kółku.

Oczywiście były też podziękowania i podarunki dla wychowawczyń: p. Krakowiak i Bartkowiak, za ich trud włożony w edukację i wychowanie przyszłego pokolenia gimnazjalistów. Wszyscy wybawili się przy dobrej muzyce naszych byłych absolwentów.

Dziękujemy obecnym na balu mamom, które tak sprawnie wszystko przygotowały:   p. Łaseckiej, Nowak, Walaszczyk, Ciszewskiej, Dybowskiej, Osiejewskiej, Szymczak.

ZAPRASZAMY UCZESTNIKÓW BALU

DO PRZESYŁANIA SWOICH CIEKAWYCH ZDJĘĆ!

Autor: AHB