Spotkanie z policjantkami

Dnia 10 października 2013 roku rodzice dzieci z klasy 1 w Żelicach zorganizowali dla przedszkolaków i edukacji wczesnoszkolnej spotkanie z policjantem. Wzięły w nim udział pani starszy sierżant Magdalena Kamińska oraz pani sierżant sztabowy Agnieszka Wójtych Rzeczniczka Prasowa Komendy Powiatowej Policji  w Wągrowcu.

Funkcjonariuszki policji przeprowadziły pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze, na terenie szkoły, podczas zabawy, w kontaktach z rówieśnikami, zwierzętami, w Internecie. Przypomniały również dzieciom numery alarmowe.

Po wystąpieniu gości uczniowie z klasy 1 zaprezentowali zebranym piosenki o ruchu drogowym, a reprezentanci klas 1-3 wręczyli gościom własnoręcznie wykonane upominki i podziękowania.

Autor: SB