Paulina Westfal laureatką XIV edycji Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej!”

W dniu 8 czerwca br. w Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919 w Poznaniu, odbyło się uroczyste podsumowanie XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej!”. Konkurs pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Kuratora Oświaty w Poznaniu i Dyrektora Instytutu Pamięci Narodowej został zorganizowany przez ODN w Poznaniu.

W trakcie uroczystości Paulina Westfal odebrała dyplom laureata XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej!”. Dyplom finalistki tego konkursu został przyznany Dorocie Krupa, której do tytułu laureata zabrakło dwóch punktów.

Specjalnym podziękowaniem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty został wyróżniony przygotowujący uczennice do tego konkursu Pan Janusz Sieroń.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: J. Sieroń