Wsparcie Rodziców

W ostatnim czasie mierzymy się z bardzo trudnymi emocjami. Przede wszystkim pojawia się lęk, złość, smutek i rozpacz. Trudno sobie radzić  z tymi emocjami, gdy budzimy się na świecie, w którym toczy się wojna. Strach jest odpowiedzią na realne zagrożenie. Jednak to, co możemy zrobić w tej chwili to rozmawiać i wspierać się wzajemnie.

Szczególne wsparcie należy się naszym dzieciom, które również żyją w tym świecie, rozmawiają ze sobą, oglądają telewizję. Podobnie jak my doświadczają różnych emocji i jeszcze trudniej sobie z nimi radzą.

A więc jak możemy troszczyć się o nasze dzieci? Jak z nimi rozmawiać i jak je wspierać?

W tym celu zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który pomoże odpowiedzieć na powyższe pytania.

Autor: Karolina Kaczmarek