Wsparcie online

Szanowni Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy naszej szkoły!

Wszyscy znaleźliśmy się w trudnym czasie i sytuacji, którą będzie łatwiej przetrwać współpracując ze sobą.
W związku z tym pragniemy zachęcić Państwa oraz Was, drodzy uczniowie, do utrzymywania stałego kontaktu z psychologiem szkolnym i pedagogiem szkolnym.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i za pomocą dostępnych środków i możliwości, które musimy dostosowywać do aktualnych warunków, będziemy starały się rozwiązywać pojawiające się problemy. Więc jeżeli macie jakieś problemy lub zauważacie problemy u innych albo po prostu macie ochotę porozmawiać, to jesteśmy dostępne w poniedziałki i wtorki w godz. 15.00-16.00, środy, czwartki i  piątki w godz. 10.00-11.00. W tych godzinach jest możliwość rozmowy online w komunikatorze Messenger.

Pamiętajcie, że zawsze możecie również kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 663924993  lub  napisać do nas maila na adresy:

pedagog: grazpach@wp.pl

psycholog: psycholog@spzelice.szkolnastrona.pl