Dzień Ziemi - galeria prac oddziału przedszkolnego

Pomimo to, że nasza szkoła jest zamknięta, dzieci z oddziału przedszkolnego bawią się i pilnie pracują w domowym przedszkolu.

Pamiętając, że 22 kwietnia swoje święto obchodzi planeta Ziemia, w ramach tematu kompleksowego "Ekologiczny świat", dzieci wykonały prace plastyczne.

Podarunkiem dla Ziemi od przedszkolaków są: papier czerpany, recyklingowe ludziki oraz rysunkowy Kodeks Małego Ekologa.

Prace nie były obowiązkowe czyli wielkie brawa dla Młodych Ekologów Pracusiów.

Autorami prac są po kolei: Nikodem T., Agata G., Witek, Ola K., Ania M., Agata G., Marcel, Hania J., Michalina, Amelia K. , Krzyś M., Marcel, Ola K., Ola P. Amelia K., Ania L., Agata G., Jasiu, Krzysiu H., Marcin i Zuzia (2 zdjęcia).

BRAWO!!!

Dziękuję Rodzicom, którzy zachęcili dzieci do działania i współuczestniczyli w procesie tworzenia, zacieśniając przy tym rodzinne więzi.

Autor: SB