Turniej Otwartych Boisk

13 września w piątek, Szkoła Podstawowa w Żelicach wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym zorganizowała imprezę sportowo-rekreacyjną pod nazwą „Turniej Otwartych Boisk”. Impreza skierowana była dla najmłodszych uczniów z Gminy Wągrowiec.

Dotarły do nas 3 szkoły oraz wszyscy nasi uczniowie klas I –III. Zabawy polegały na zaliczeniu 30 stacji zadaniowych oraz długiego toru sprawnościowego. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, kiełbaski z grilla, słodycze i napoje. Głównym sponsorem imprezy był Urząd Gminy Wągrowiec oraz pan sołtys wsi Żelice pan Ryszard Stępniak. Całą zabawę przygotował UKS w Żelicach w osobach pani Roksana Sobierajczyk, Grzegorz Należyty wraz z uczniami klas VII – VIII którzy wystąpili w roli wolontariuszy. Miło było nam gościć uczniów z Sienna, Pawłowa Żońskiego i Wągrowca, do zobaczenia za rok.

Autor: Grzegorz Należyty