Goście ze szkoły muzycznej

Dnia 19 grudnia 2018r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli  Szkoły Muzycznej w  Wągrowcu. Przedszkolaki miały możliwość wysłuchać  różnych utworów w ich wykonaniu. Artyści zagrali na różnych instrumentach, między innymi na skrzypcach, akordeonie, klarnecie i perkusji.

Każdy wykonawca, zaprezentował w kilku słowach  swój instrument, opowiedział o nim i jego budowie. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć instrumenty muzyczne, ale też  na niektórych z nich zagrać, a to sprawiło wiele frajdy. Było też wspólne śpiewanie kolęd. Na koniec podziękowaliśmy naszym przemiłym gościom  samodzielnie wykonaną świąteczną bombką. Wesołe zabawy i przemiła atmosfera spotkania na długo zostaną  w pamięci naszych dzieci.

Autor: Iwona Kurderska, Grażyna Patelska