Wycieczka do Runowa do gospodarstwa Państwa Pisarków

11 października grupa Misie została zaproszona do rodziców Oli - Państwa Pisarków.

Do gospodarstwa rodziców koleżanki postanowiliśmy dotrzeć piechotą, by po drodze obserwować jesienne zmiany w przyrodzie. Na miejscu dzieci rozmawiały z panem Pisarkiem o pracy rolnika, obserwowały gospodarstwo zza kierownicy pokaźnych rozmiarów ciągnika. Poznały przyjaciela Oli, niby szczeniaka, ale już pokaźnych rozmiarów pieska. Jednak największą frajdą była dla Misiów przejażdżka na koniu pod czujną opieką właścicielki. Wszystkie dzieci zdobyły się na odwagę i przeżywały możliwość bliskiego kontaktu ze zwierzęciem, każdorazowo zakończonego podziękowaniem – częstowaniem konia zdrowymi smakołykami. Dzień uraczył nas piękną pogodą, dlatego zwieńczeniem odwiedzin był poczęstunek i zabawy w pięknym ogrodzie. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom Oli za gościnność i podarowanie dzieciom swojego czasu.

Autor: SB