Walentynki

Dnia 09.02.2024r. w naszej szkole obchodziliśmy walentynki – szczególny dzień wyrażania sympatii i przyjaźni. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.

Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową, dzięki której uczniowie mogli przekazać życzenia swoim koleżankom i kolegom. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

Zorganizowano również koncert walentynkowy. Uczniowie na każdej przerwie mieli okazję zaśpiewania ulubionych piosenek o miłości  zapraszając tym samym swoich rówieśników do tańców i zabawy. Tego dnia dużą popularnością cieszyła się  fotobudka, dająca możliwość zrobienia sobie wspólnych zdjęć. W tym dniu królował kolor czerwony.

Mamy nadzieję, że  niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

Autor: Grażyna Pachowicz