Wyjątkowa aktywność w przedszkolu - Dzień LISA.

Dzień LISA w przedszkolu był niezwykle kreatywnym i edukacyjnym doświadczeniem dla dzieci. Podczas tej wyjątkowej aktywności dzieci miały okazję lepiej poznać świat zwierząt poprzez zabawy i ciekawe zajęcia.
W ciągu dnia dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach związanych z lisami, w tym opowieściach o życiu lisa, rysowaniu i malowaniu lisków oraz podchodach tematycznych. Przedszkolaki miały również okazję posłuchać ciekawostek na temat zachowań i zwyczajów tego zwierzęcia.
W przedszkolu panowała atmosfera pełna zabawy i nauki, co sprawiło, że dzieci świetnie się bawiły i jednocześnie uczyły.  Dodatkowo, dzień ten pomógł rozbudzić zainteresowania przyrodnicze u dzieci oraz zachęcić do poszukiwania wiedzy.
Było słodko i kolorowo dzięki zaangażowaniu rodziców którzy przygotowali dla przedszkolaków poczęstunek w "lisich"kolorach.

Autor: Agata Malewska