SZKOLNY KONKURS GŁOSNEGO CZYTANIA FRAGMENTÓW LEKTUR „ZIMOWE CZYTANIE PRYZ KOMINKU”

17 stycznia br. odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Głośnego Czytanie Fragmentów Lektur „Zimowe czytanie przy kominku”. Uczniowie, po wcześniejszych eliminacjach klasowych, zaprezentowali wybrane przez siebie wcześniej fragmenty utworu z kanonu lektur szkolnych. Jury w składzie: p. M. Ratajczak- Lica i p. B. Szmania- Woźniak po wysłuchaniu głośnego czytania zgodnie wyłoniła zwycięzców. A są to:
I miejsce         Emilia Rummel kl.7
II miejsce        Konstancja Białkowska kl.5 i Amelia Durak kl.6a
III miejsce       Amelia Kacała kl.4
Wyróżnienia: Oliwia Aleksiuk kl.5, Judyta Józwowiak kl.6b i Jakub Martyński kl.8.
Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz p. Beatę. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

Autor: Beata Szmania-Woźniak