Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku spotkaliśmy się na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

Najpierw odbyła się uroczysta część oficjalna, podczas której nagrodzono najlepszych uczniów oraz pożegnano dotychczasowego nauczyciela matematyki i fizyki, pana Przemysława Makieja.

Wychowawcy klas rozdali także świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy  oraz podziękowania.

Następnie przedstawiono zebranym gościom, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom szkoły Prymusa Roku - Wiktorię Pompała z kl. 8b, która uzyskała za oceny na świadectwie oraz udział w znaczących konkursach łączną sumę aż 100 punktów.

Następnie dokonano zmiany pocztu sztandarowego, żegnając uczniów klas ósmych, którzy do tej pory pełnili tę funkcję.

W drugiej części apelu uczniowie klas ósmych przedstawili część artystyczną w formie kabaretu pt. “Po co komu szkoła?”.

Zaśpiewali także piosenkę dla rodziców, przedstawili prezentację multimedialną z lat spędzonych w przedszkolu i szkole oraz pożegnali wszystkich zebranych utworem do muzyki zespołu Abba “Mamma mia!”.

Drodzy Uczniowie!

Cieszcie się zasłużonym odpoczynkiem i pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas wakacyjnych szaleństw.

Autor: Aneta Hinzmann