Ogłoszenie o wyniku naboru na stanowisko nauczyciela wychowania fizycznego

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Żelicach
informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko
nauczyciela wychowania fizycznego
na czas określony w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Żelicach
wybrany został Pan Robert Szkudlarek, zamieszkały w Wągrowcu.

Uzasadnienie:

Na otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko nauczyciela wychowania fizycznego odpowiedział dwie osoby. Wszystkie oferty wpłynęły w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu i spełniały wymagania formalne. Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzono 8 grudnia 2017 r.

Pan Robert Szkudlarek wykazał się znajomością zagadnień z zakresu zadań realizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego oraz znajomością procedur niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Pan Robert legitymuje się wykształceniem wyższym. Ukończył studia magisterskie na Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolski Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu; kierunek: wychowanie fizyczne, specjalność nauczycielska z modułem trener personalny, obszar kształcenia: nauki medyczne, nauki o zdrowiu oraz nauki o kulturze fizycznej. Ponadto legitymuje się kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz tytułem instruktora piłki nożnej i instruktora kulturystyki.

Szkoły Podstawowej
im. Stanisława Staszica w Żelicach