Finał akcji charytatywnej „ KUP PAN SZCZOTKĘ”

Z dniem 03 listopada Szkolny Klub Wolontariatu zakończył akcję charytatywną „Kup Pan szczotkę”, która trwała od 05.10.2017r. W związku z czym wszystkie zebrane dary zostały spakowane oraz wysłane do Centrum Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio w Poznaniu. Następnie fundacja przekazała je do afrykańskich szkół.

W ramach podsumowania akcji w naszej szkole wszyscy uczniowie wspierający ją otrzymali pochwały oraz słowne wyrazy uznania na forum klasy. Natomiast uczniowie klas 0-3, grono pedagogiczne oraz przyjaciele naszej szkoły otrzymali dyplomy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za każdą szczoteczkę oraz pastę, ponieważ jedna szczoteczka oraz pasta to jeden piękny i zdrowy uśmiech dziecka.

Autor: Karolina Klupczyńska