Kalendarium

Niedziela, 2017-09-24

Imieniny: Dory, Gerarda

Absolwenci A.D. 2013/2014

Szkoła Podstawowa im. S. Staszica

Od lewej siedzą: Nowak Joanna, Borucka Angelika, Kurzawa Wiktoria, Walaszczyk Daria, Szulc Martyna.
Od lewej stoją Chrzempa Amanda, Dybowski Eryk, Kuliberda Maciej, Foiński Michał, Wachowiak Paweł, Przybylski Szymon, Borucki Bartosz, Langner Filip, Szymczak Filip, Kaniewski Kacper, Wachowiak Joanna, Wróblewska Angelika. Łasecki Mateusz, Lik Kamil, Osiejewski Hubert, Rajs Adrianna, Kalota Paweł, Ciszewska Wiktoria, Woźniak Michał, Pawlik Michał, Brzuszczak Oskar.

 

Gimnazjum im. A. Mickiewicza

Od lewej siedzą: Kabat Patrycja, Pisarek Marta, Lik Joanna, Momot Marta, Pałuka Agata.
Od lewej stoją: Szymkowiak Jakub, Grabowska Samanta, Majewska Ewa, Zdanowski Maciej, Saukens Daria, Przybylski Maciej, Woźniak Patrycja, Piaskowska Weronika, Jankiewicz Krzysztof, Woźnicka Dominika, Osiejewski Kamil; Wachowiak Szymon, Ernst Maciej, Nowak Marcin, Kopniewska Angelika, Madeksza Łukasz, Łasecka Weronika, Fludra Paweł, Bykowski Krzysztof.

 

Absolwenci A.D. 2012/2013

Szkoła Podstawowa

Od lewej siedzą: Bykowska Alicja, Borkowska Rita, Nowak Zuzanna, Kabat Aleksandra, Frąszczak Natalia, Woźniak Marika.
Od lewej stoją Marczak Wiktoria, Brzuszczak Oskar, Lemańska Wiktoria, Marciniak Mateusz, Wróblewski Maciej, Lik Kamil, Kabat Adrian, Pałuka Jacek, Janiszewski Filip, Wrzosek Łukasz,  Foiński Kami, Czeszyński Dominik, Przybylska Ewelina, Sławińska Sandra;
Bejm Jakub, Starszak Kacper, Marciniak Wojciech, Lik Norbert, Piątkowska Ewa, Wojtych Mikołaj, Krawiecka Aleksandra, Lik Maciej, Polega Hubert, Kaczanowski Eryk, Tabis Dawid.

 

Gimnazjum

Od lewej siedzą: Sprawka Józefina, Spychała Marta, Poszwa Kinga, Fludra Katarzyna, Lik Aleksandra, Troczyńska Klaudia, Janiszewska Monika, Woźniak Julita.
Od lewej stoją: Olczyk Tomasz, Tucholska Natalia, Patelski Mateusz, Pisarek Arkadiusz, Tomaszewski Przemysław, Nowak Małgorzata, Spychała Dawid, Przybylski Arkadiusz, Klorek Mariusz, Kukla Maria, Urban Dominik,
Bolczyk Jacek, Rakowski Mateusz, Bylicki Przemysław, Perek Patrycja, Kosmowski Filip, Tomczak Patrycja, Tabis Mikołaj, Wenzel Sebastian, Antosiak Patryk.