Dzisiaj na tablicy

Jak chronić dzieci przed zagrożeniami, które niesie za sobą użytkowanie smatrfonów, komputerów, tabletów i innych urzadzeń podłączonych do Internetu? Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem.

Poradnik dla Rodziców

Co zrobić, aby dziecko mniej czasu spędzało przed ekranem? To pytanie, na które wielu rodziców poszukuje odpowiedzi. Nie istnieje jedna prosta odpowiedź, tak jak nie ma jednej metody na wychowanie dziecka. Pamiętajmy, że dzieci uczą się przez naśladownictwo, a zakazy nie zawsze przynoszą dobry skutek.

Szanowni Państwo,
W związku z wycieczkami, wyjazdami na zawody, na przedstawienia teatralne, konkursy, itp. przypominam Państwu o konieczności ubezpieczenia swojego dziecka np. w InterRisk (informacja znajduje się na stronie szkoły w zakładce Ubezpieczenia). Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za brak ubezpieczenia dziecka.

Izabela Wiśniewska