Drzwi otwarte w Przedszkolu w Potulicach

13 czerwca 2017 roku nasze przedszkole odwiedzili goście. Na powitanie przedszkolaki przygotowały występy: zabawy, piosenki i tańce, których nauczyły się w przedszkolu i które mają zachęcić dzieci i rodziców do uczęszczania na zajęcia w naszym przedszkolu. Wszyscy goście mogli zapoznać się z ofertą, którą proponuje Dyrekcja oraz Wychowawcy, we współpracy z Rodzicami.  Goście mogli zapoznać się także z budynkiem przedszkola po remoncie: przestronne sale, gabinet logopedyczny, kuchnie, łazienka dostosowana do potrzeb dzieci. Także bezpieczny plac zabaw, piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie. Dodatkowe zajęcia: zumba, język angielski. Wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Zaproszeni goście, szczególnie przyszli przedszkolacy, mogli wziąćć udział w zajęciach, zabawach i malowaniu twarzy. Mimo pogody, która niezbyt dopisała, wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wracali do domów, z nagrodami i upominkami. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji!

Autor: Lidia Kulpińska