Igrzyska Rejonu Pilskiego Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” w Piłce Siatkowej Chłopców

Dnia 05.03.2016 w Pile spotkały się najlepsze drużyny czwórek siatkarskich chłopców, by w szlachetnej  walce wyłonić zwycięzcę Rejonu Pilskiego. Gospodarzem turnieju była szkoła z tradycjami siatkarskimi, klubowymi - SP nr.2 w Pile.

W rozgrywkach tych nie zabrakło i naszej szkoły SP po wygranych mistrzostwach powiatu wągrowieckiego.

Graliśmy dzielnie, z dobrą strategią, pokonując zespoły z Czarnkowa (2:0), Szamocina ( 2:1), ulegając w tiebreku SP nr4 Piła (1:2) i przegrywając z gospodarzami (2:0). Te wyniki – dobre wyniki wystarczyły na III miejsce. Wielkie gratulacje chłopaki – jesteście trzecią drużyną w Rejonie Pilskim, to wielkie osiągnięcie!!!

Na szczególną uwagę zasługuje Jakub Felsman, który był najlepszy punktującym zawodnikiem i tytuł MVP w naszej żelickiej drużynie należy do niego BRAWO.

Nasze „złotka” to: Jakub Felsman, Jakub Konwiński, Maciej Szudrowicz, Jakub Patelski, Kacper Goździk, Miłosz Ślesiński, Tobiasz Borkowski, Norbert Górny, Martin Ryszkowski

Autor: Z siatkarskim pozdrowieniem EK