Ogłoszenie o naborze

Ogłoszenie o naborze na stanowisko:
WOŹNA ODDZIAŁOWA
w Szkole Podstawowej im. S. Staszica w Żelicach

Wymiar zatrudnienia:

0,75 etatu woźna oddziałowa (na zastępstwo)

Wymagania niezbędne:

• obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata,
  • spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu,
  • posiadanie pełni zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
  • przestrzeganie podstawowych zasad moralnych.

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej,
  • kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość - dowód osobisty,
  • oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
  • oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko woźna oddziałowa.

Termin i miejsce składania dokumentów:

1. Oferty należy przesyłać pocztą na adres Szkoła Podstawowa im. S. Staszica, Żelice 14a;
    62-113 Żelice; w terminie: do dnia 7 września 2017 r. do godziny 12:00.
  2. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane.
  3. 7 września 2017 r. na podstawie analizy dokumentów komisyjnie zostanie wybrana osoba do zatrudnienia.
  4. Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły i BIP Gminy Wągrowiec.
  5. Dokumenty osób niezakwalifikowanych na ww. stanowisko można odbierać do 30 września 2017 r., (dokumenty nieodebrane zostaną komisyjnie zniszczone).

Szkoły Podstawowej
im. S. Staszica w Żelicach