Wyniki naboru - logopeda

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU

NA STANOWISKO LOGOPEDY

Dyrektor Zespołu Szkół w Żelicach informuje,
że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko
logopedy w Zespole Szkół w Żelicach
wybrana została Pani Katarzyna Borowska-Smolej, zamieszkała w Wągrowcu.

Uzasadnienie:

Na otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko logopedy odpowiedziały dwie osoby. Wszystkie oferty wpłynęły w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu. Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzono 22 sierpnia 2017 r.

Pani Katarzyna Borowska-Smolej wykazała się znajomością zagadnień z zakresu zadań realizowanych przez logopedę szkolnego oraz znajomością procedur niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Pani Katarzyna legitymuje się wykształceniem wyższym. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, kierunek: biologia doświadczalna oraz studia podyplomowe Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w zakresie Logopedia (studia kwalifikacyjne) i Przygotowanie pedagogiczne (studia kwalifikacyjne).

Zespołu Szkół w Żelicach

/-/ Izabela Wiśniewska