BAL GIMNAZJALNY klasy III

Nareszcie przyszedł ten upragniony dzień, w którym chcieliśmy nieoficjalnie pożegnać się z murami szkoły, do której przez tyle lat uczęszczaliśmy.

Choć jest nas niewielu, postanowiliśmy zabawić się w dobrym stylu, tradycyjnie, na sali gimnastycznej i w towarzystwie naszych Rodziców.

Wcześniej przygotowaliśmy wystrój oraz zadbaliśmy o stoły, które dzięki naszym „domowym sponsorom” bardzo szybko zapełniono. Humory wszystkim dopisywały i wszyscy świetnie się bawili. W międzyczasie pożegnaliśmy naszą wychowawczynię- panią Anetę, która z połową klasy związana była już od sześciu lat! A potem była degustacja pysznego tortu od Mamy Darii! Po zabawie wszystko na sali posprzątaliśmy i w dobrym nastroju wróciliśmy na nocną drzemkę do naszych domów.  ;-)

Zapraszamy do obejrzenia naszych fotek, aby sprawdzić, czy faktycznie zabawa nam się udała. ;-)

Autor: Aneta Hodała-Bartkowiak