XXV Finał

XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żelicach

15 stycznia 2017 r. już po raz dziesiąty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Zespole Szkół w Żelicach. W tym roku zbieramy środki pieniężne podczas finału, którego tematem była: ”Pediatria i godna opieka seniorów”.

W tym roku 28 wolontariuszy wspieranych przez swoich rodziców i opiekunów kwestowało na rzecz WOŚP zbierając kwotę 10 247,60 zł. i 18,08 euro. W ciągu dziesięciu  kolejnych Finałów WOŚP wolontariusze z Zespołu Szkół w Żelicach zebrali ponad 73 740 .

W imieniu Sztabu WOŚP w Żelicach dziękuję rodzicom, opiekunom, a przede wszystkim wolontariuszom: Tobiaszowi Borkowskiemu, Wiktorii Bugnackiej, Wiktorii Ciszewskiej, Erykowi Dybowskiemu, Kacprowi Goździkowi, Kamili Kaczmarek, Januszowi Karowskiemu, Julii Kliszewskiej, Wiktorii Konwińskiej, Martinowi Kryszkowskiemu, Filipowi Langnerowi, Mateuszowi Łaseckiemu, Oliwii Majewskiej, Ninie Marczak, Joannie Nowak, Klaudii Olender, Hubertowi Osiejewskiemu, Jakubowi Patelskiemu, Adriannie Rajs, Martynie Sempołowicz, Annie Sieroń, Stanisławowi Sieroń, Zuzannie Ślęzak, Aleksandrze Tomczak, Eryce Urbańskiej, Darii Walaszczyk, Angelice Wróblewskiej, Radosławowi Zdanowskiemu.

Dziękuję Radzie Rodziców Zespołu Szkół za ufundowanie słodkich upominków dla wolontariuszy.

Dziękuję również członkom sztabu pani Bożenie Maćkowiak , pani Grażynie Pachowicz, pani Hannie Uniejewskiej i panu Januszowi Sieroń za pomoc w organizacji tegorocznego finału oraz pani Marlenie Kaczmarek i państwu Kamili i Pawłowi Bugnackim za wyjątkowe wsparcie.

Dziękuję za chęć bycia z nami, pozdrawiam i już dziś zapraszam na XXVI Finał.

Szef Sztabu Danuta Kitkowska-Sieroń