XVIII Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych

Hura, hura mamy złoto, wywalczyliśmy I miejsce, jesteśmy najlepsi w Powiecie, mamy awans na Rejon do Piły.

Po trzech latach treningu, zaangażowania ten awans nam się należał. Po latach wracamy na salony siatkarskie w powiecie. Pokonaliśmy Skoki, Pawłowo i dwie drużyny Damasławka. Graliśmy w składzie: Jakub Felsman, Jakub Konwiński, Maciej Szudrowicz, Kacper Wachowiak, Jakub Patelski, Kacper Goździk, Miłosz Ślesiński, Dawid Kułacz, Tobiasz Borkowski, Dawid Jankowski.

Najlepszym zawodnikiem turnieju, a więc MVP w żargonie siatkarskim jest niewatpliwie Jakub Felsman, który oprócz swoich walorów sprawnościowych i umiejętnościowo- siatkarskich jest również kapitanem. „Ronaldo” dzisiaj byłeś  Mariuszem Wlazłym!!!

Gratulacje chłopaki!!!  - jesteście the best !!!

Autor: Z siatkarskim pozdrowieniem EK