II Turniej Czwórek Siatkarskich Absolwentów SP

Dnia 23.05.2015r w naszej sali gimnastycznej, rozegrany został II Turniej Czwórek Siatkarskich dla Absolwentów Szkoły Podstawowej w ramach odchodów Dnia Patrona.

Turniej ten miał szczególną rangę, ze względu na fakt, rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny, w tym jedna koedukacyjna.

Wśród absolwentów pojawili się tacy zawodnicy jak: Adrian Wachowiak, Mateusz Woźniak, Patryk Woźniak, Dawid Przybylski, Karol Kus, Michał Zdanowski, Adrian Tomczak, Artur Woźniak, Patryk Uniejowski, Krystian Kaczmarek, Erwin Ślesiński, Kamil Placha. To siatkarskie grono zaszczyciła znakomita siatkarka podstawówki, a potem gimnazjum Paulina Mścisz. Młodzież prawie nic się nie zmieniła, jak powiedziała pani dyrektor twoja twarz brzmi znajomo. Trochę nazwiska uleciały, bo kto zna Adriana Tomczaka??? , ale „dziubasa” znają wszyscy.

Klasyfikacja po rozegraniu „każdy z każdym” przedstawia się następująco:

I m – drużyna Adriana Wachowiaka ( obronili tytuł z poprzedniego roku)

II m – drużyna Artura Woźniaka

III m – drużyna Dawida Przybylskiego

IV m – drużyna Krystiana Kaczmarka

Gratulując zwycięstw, pojawiły się głosy aprobaty wzięcia udziału w kolejnym turnieju.

Z siatkarskim pozdrowieniem

Autor: EK